Опубликовано в: Ср, Окт 21st, 2015

Партійні списки Дніпропетровська: Навіть Вілкул залучив учасника АТО

Поделиться новостью в соцсетях:

1___890_615x462

До міськради партійні лідери ведуть родичів, підлеглих, комунальників, перевізників, бійців, волонтерів та медійників, ділячи колег між політичними опонентами
Об этом сообщает dnipro.depo.ua
Найбільше шансів потрапити до Дніпропетровської міської ради мають «Опозиційний блок», «Укроп», «БПП-Солідарність», «Громадська сила», а також «Самопоміч» та «Батьківщина». Крім того, це партії «Наш край» та «Відродження». Їх списки очолюють в.о. мера та її заступник, які значною мірою залучили до себе працівників комунальної сфери. Аналіз списків допоможе розкрити і хто насправді стоїть за цими політсилами.

«Опозиційний блок» очолив нардеп Олександр Вілкул. З ним іде вірна і давно відома команда його прихильників — депутатів міськради Світлани Єпіфанцевої, що босоніж кидалася захищати свого шефа, та Наталії Начар’ян, екс-нардепа і директора агрегатного заводу Євгенія Морозенка. Несподіванкою списку Вілкула стала кандидатура фельдшера полку «Дніпро-1» Сергія Тихонова.

«Укроп» веде у міськраду нардеп Борис Філатов. В його списку волонтери та бійці, а також підбірка чиновників від комунальних служб. Порівняно з іншими списками тут найбільша представленість помічників нардепів – екс-свободівець Кирило Дороленко, правозахисник Дмитро Рева та екс-директор охоронної фірми Кирило Харахулах числяться помічниками нардепа Андрія Денисенка, а також Олекандр Санжара – помічник ще одного нардепа-укропівця Віталія Купрія. Серед відомих особистостей до списку увійшов керівник театру КВН ДНУ Григорій Гельфер та піар-менеджер ФК «Дніпро» Владислав Титарєв.

Проте наявність відомих особистостей говорить про списки партій не так багато, як наявність комунальників. Адже такий пасьянс підкреслює можливості та впливи політичних сфер у міському господарстві.

Наприклад, департамент корпоративних прав, який зараз по суті веде усі кадрові питання міськради, представлений одразу у списках трьох партій: в.о. директора департаменту Катерина Буря балотується від «Укропу» як і її заступник Артем Павлов, проте інший заступник – Єгор Білов висувається від БПП, а ще один підлеглий – Дмитро Щербатов від партії «Наш край».

Комунальні топ-чиновники: директор департаменту ЖКГ Ігор Дядічко та начальник управління житлового господарства Михайло Лисенко балотуються за списками «Укропа». За списками цієї партії йде чиновниця ще одної скандальної сфери – сміттєвої – це начальник відділу поводження з відходами, заступник начальника міського управління охорони навколишнього природнього середовища Юлія Цимбал.


В.о. директора КП «Водоканал» Михайло Огнєвой висувається від іншої партії Коломойського — «Відродження». Ця політсила забрала собі в списки також заступника начальника міського управління праці Людмилу Козловську, заступника директора парку Шевченка Юрія Усенка, начальника КП «Управління контролю за благоустроєм міста» Юрія Фанигіна.

Ще одна характерна особливість списків «Відродження» — наявність найбільш чисельної групи ліфтовиків: директор ТОВ СП «Ліфтреммонтаж – Дніпро» Сергій Іващенко, його перший заступник Василь Нечипорук, директор ТОВ «Дніпро-ліфт» Сергій Чуванько. Ще один представник сфери – директор ТОВ «Ліфтреммонтаж сервіс» Максим Скоромний – балотується від БПП.

Найбільший кусень комунальників житлового господарства опинився в списках пратії «Наш край», який очолює в.о. мера Галина Булавка: директор КП «ЖЕП №25» Ігор Алмазов, начальник РЕМ-1 ПАТ «ДТЕК «Дніпрообленерго» Ольга Боровська, директор КП «ЖИЛСЕРВІС-9» Олександр Бурчак та його заступниця Олена Шестак, заступник директора КП «Дніпропетровські міські теплові мережі» Тетяна Буклєєва, двоє комунальних начальників із Самарського району – Сергій Карпенко та Сергій Файфер, начальник КП «Міська комунальна центральна аварійно-диспечерська служба» Володимир Кошман.

З собою Галина Булавка також веде «рекламних» комунальників – начальника КП «АТУ» Віталія Сітнікова та начальника відділу міськради з питань реклами Дмитра Садковського. А також свою радницю Людмилу Малишеву та радників відділу-секретаріату міськради Олексія Салкоча, який сварився з Вілкулом за символіку «Опоблоку» на дитячих майданчиках, та Дар’ю Чубенко.

У списках «Громадської сили» не так чисельно, проте більш зірково представлені чиновники і комунальники. Тут і директор КП «Міськзеленбуд» Михайло Крутіков, і директор міськдепартаменту споживчого ринку, обрана депутатом міськради від «Батьківщини» Олена Бочарнікова, і брат екс-нардепа-регіонала, заступник начальника управління внутрішньої політики Олександр Шипко, а також начальник юрвідділу КП «АТУ» Василь Концевий.

«Опозиційний блок» прибрав до свого списку директора ЖРЕП Жовтневого району міста Володимира Яковенка, начальника другого теплового району «Дніпропетровські міські теплові мережі» Геннадія Плахтія і начальника міської реєстраційної служби Наталію Стародуб.

Майже кожна із прохідних партій взяла до свого списку представників медіа. Заступник голови правління ПрАТ «ТСД» (юридична назва ахметівського «34 каналу») Ліля Кузьменко – у списках БПП, партнерка екс-продюсера 34 каналу Наталя Грекова – від «Опозиційного блоку», екс-виконавчий директор 34 каналу Тетяна Мазніченко – у «Відродженні». Виконавчий директор каналу «Регіон» Анастасія Староскольцева – в «Укропі», а гендиректор з реклами ДОДТРК Ігор Кучин – у «Громадській силі».

Так сталося, що до своїх списків взяли бійців одного й того самого підрозділу «Дніпро-1» одразу три політсили. До БПП пішли Давид Гурцкая та Іван Редін, Олександр Черкаський пішов до «Укропа», а фельдшер підрозділу Сергій Тихонов – несподівано до «Опозиційного блоку». Двоє відомих волонтерів Юлію Сегеду та Юлію Дмитрову поділили відповідно БПП і Укроп.

У партійних списках майже кожної провідної політпартії можна простежити родинні зв’язки. Проте найбільше «однофамільців» у списках «Громадської сили». Перш за все в депутати міськради претендує 21-річний студент і син лідера партії Руслан Загідович Краснов, а також Рожко Анна та Олег, Лаппо Ігор та Ольга, Яцук Надія та Владислав – при чому останній – заступник директора департаменту спорту ДніпрОДА.

У списку «Батьківщини», яку очолює Олексій Чеберда – також 30-річний Чеберда Андрій Олексійович. А батьківські узи Мішалових розділили БПП і Самопоміч – Дмитро Мішалов, техдиректор ТОВ «Завод майстер профі» іде від президентської партії, а В’ячеслав Дмитрович – від «Самопомочі».

Зато братні відносини відобразилися у списках «Батьківщини», до якої увійшли екс-нардеп Олександр та його брат Костянтин Рябеки. А також в «Укропі», де крім директора комунального департаменту Ігора Дядічка також йде його брат-пенсіонер Вадим Анатолійович.

Ще одною характерною особливість дніпропетровських списків є наявність у них перевізників. При чому найбільше – у списках «Відродження»: директор ТДВ «ДАТП 11259» Володимир Бутенко, комерційний директор ТОВ «АТП №32» Владислав Малій, директор ТОВ «АТП 31» Олександр Резнік, директор ТДВ «Дніпропетровське АТП 11228» Анатолій Цибук. Від «Нашого краю» висуваються гендиректор ТОВ «Технополіс» Олександр Варава та головний інженер ТОВ «АТП №32» Всеволод Фалько. А від «Батьківщини» – чинний депутат міськради і директор АТП 11205 Тарас Жуков.

Хто ж таки потрапить до ради – покаже час, оскільки за новим законом особистий результат кожного кандидата впливатиме на його шанси на прохідність. Проте хто і як поділив між собою міське господарство та комунальні структури уже добре видно по партійних списках.

Загрузка...

Оставить комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти HTML-теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>