Опубликовано в: Пт, Июл 28th, 2017

Призупинення українського громадянства Саакашвілі пояснив «брудним союзом двох олігархів» проти нього.

Поделиться новостью в соцсетях:

Михайло Саакашвілі, позбавлений українського громадянства, заявив, що твердо розраховує повернутися в країну і повернути собі паспорт в результаті «мобілізації людей» на протест.

«Я повернуся в Україну, тому що буде мобілізація людей, тому що ми і так збиралися мобілізувати людей на осінь, — розповів Михайло Саакашвілі в інтерв’ю Бі-бі-сі, маючи на увазі плани частини опозиції. — Коли боротьба буде розростатися, і як тільки буде перший же момент, а момент буде досить швидко, я, звичайно, приїду і буду брати активну участь «.

Скандал з позбавленням його громадянства Саакашвілі пояснив «брудним союзом двох олігархів» проти нього.

«Порошенко не вистачило ні мізків, ні досвіду, ні стриманості, щоб таку оту дурість не зробити … самострілом займається, а не управлінням країною», — додав він.

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, який перебрався в Україну після Майдану і з минулого року пішов в опозицію до президента Петра Порошенко, стверджує, що той вважає його небезпечним політичним конкурентом.

Міграційна служба України заявила, що Саакашвілі позбавлений громадянства за надання неправдивих даних при отриманні українського паспорта. Неофіційно пояснюється, що мова йде про кримінальні справи, порушені проти Саакашвілі в Грузії, про які він нібито промовчав.


Сам Саакашвілі заявляє, що це лише надуманий привід, оскільки про це не раз повідомляли ЗМІ.

Загрузка...

Оставить комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти HTML-теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>