Опубликовано в: Ср, Авг 2nd, 2017

Українці платитимуть тільки за фактично спожиті обсяги комунальних послуг, — Гройсман

Поделиться новостью в соцсетях:

Українці платитимуть лише за фактично спожиті обсяги комунальних послуг. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив  прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Депутат.дп.юа

З нагоди вступу в силу Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який передбачає перехід на 100% облік споживання теплової енергії та водопостачання, Гройсман зазначив, що оператори зовнішніх інженерних мереж в термін зобов’язані встановити всі відсутні лічильники.

Як розповів прем’єр, лічильники тепла повинні бути встановлені протягом року, лічильники гарячої та питної води для нежитлових будівель — протягом одного року, а для житлових будівель — протягом двох років.

«Якщо оператор цього не зробить, на нього, а не на споживача, будуть накладатися штрафні санкції. При цьому, у споживача залишається право самостійно купити лічильники. Але люди за це платити не зобов’язані», — пояснив Гройсман.

Установка лічильників дозволить українцям самостійно контролювати обсяги споживання води і тепла, а отже контролювати витрати на комунальні послуги, зазначив прем’єр.

Загрузка...

Оставить комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти HTML-теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>